Pazarlama zaten interaktif.

İletişimin ve pazarlamanın her zaman, her mecrada “interaktif” olması gerektiğini savunuyoruz. Bu anlayışla, “dijital” ve “geleneksel” ayrımı yapmaksızın pazarlama iletişiminde değişen paradigmalara uygun stratejiler geliştiriyor, yaratıcı reklam kampanyaları üretiyoruz.

Dom Interactive’de projeler Player ile üretilir. Player, yeni nesil bir interaktif strateji planlama modelidir. Dom Interactive tarafından geliştirildi ve sadece Dom Interactive tarafından kullanılmaktadır.

1. Product Analysis
Ürün veya hizmeti tüm yönleriyle analiz ediyoruz. Konsepti, teknik özellikleri, artıları ve eksileri gözden geçirip vaadi netleştiriyoruz.

2. Localization
Çevre araştırması ve marka konumlandırma çalışmaları yapıyoruz. Lokal sınırları ve hedef müşterilerileri belirliyoruz.

3. Awareness
Marka farkındalığı ölçümlemesi ve tüketici araştırmaları ile güçlü bir insight (içgörü) elde etmek için insanlara yaklaşıyoruz; pazarlama stratejisini belirliyoruz.

4. Yellow Effect
Pazarlama stratejisini yaratıcı stratejiye dönüştürüyoruz. Fikrin etkinliğine ve bıraktığı etkiye önem veriyoruz.  Tüm yaratıcı işleri ve medya planını hazırlıyoruz.

5. Engagement
Markayı müşterilerle konuşturuyoruz. Müşteriyi iletişimin merkezine alıp onlarla etkileşim kuruyoruz. Onları dinleyip geri dönüşleri değerlendiriyoruz. Marka ve müşteri arasında duygusal  bir bağ kuruyoruz.

6. Reporting
Haftalık, aylık ve yıllık raporlamalar sunuyoruz. Analiz ve istatiski değerlendirmeler yapıyoruz. Sürdürülebilirlik için gerekli iyileştirmeleri ve düzeltmeleri kontrol ediyoruz.